Big Size Paaugstiniet savu sniegumu, atbrīvojot savu potenciālu

Big Size, jauna un spēcīga želeja, kas liks no jauna atklāt sevī seksa titānu!

bigsize Big Size Paaugstiniet savu sniegumu, atbrīvojot savu potenciālu
Big Size – uztura bagātinātājs, kas veicina muskuļu augšanu un vīriešu vīrišķību

Pētījumi un pētījumi liecina, ka vīriešu organismā ir par aptuveni 22% mazāk testosterona nekā pirms 30 gadiem. Lai gan ir daudzi ārēji faktori, kas var ietekmēt šo procesu, tiek uzskatīts, ka galvenais šī trūkuma cēlonis ir fiziskās aktivitātes trūkums un nesabalansēts uzturs.Zems testosterona līmenis ietekmē enerģijas līmeni un libido un var radīt problēmas visu vecumu vīriešiem, taču zems testosterona līmenis nav vienīgā problēma.
Sociālā spiediena dēļ uz vīriešiem daudzi uzskata, ka dzimumlocekļa izmērs var ietekmēt viņu uzticību guļamistabā un ārpus tās. Šī iemesla dēļ daudzi uzņēmumi ir izstrādājuši piedevas dzimumlocekļa paplašināšanai, lai cīnītos pret šo problēmu.

ĢENĒTISKĀ IETEKME uz dzimumlocekļa izmēru

Vīriešu **dzimumorgānu attīstību, izmēru, formu un funkcijas kontrolē noteikti Y hromosomas gēnu segmenti. Lai gan var pieņemt, ka ir ģenētiski segmenti, kas tieši nosaka dzimumlocekļa izmēru, par šo tēmu ir maz literatūras. Ir aprakstīts vīrietis ar XYY zvaigznāju jeb Y hromosomas dublēšanos. Tomēr tas netiek uzskatīts par pierādījumu par saistību starp Y hromosomu un dzimumlocekļa izmēru.Japāņu puišiem ar maziem dzimumlocekļiem ir mutācija 5-alfa reduktāzes A2 gēnā, enzīmā, kas pārvērš testosteronu par dihidrotestosteronu. Dzimumlocekļa izmērs lielā mērā ir atkarīgs no dzimumlocekļa klātbūtnes augšanas fāzē pubertātes laikā.** Iedzimtas mutācijas gadījumā testosterona terapija pusaudža gados var izraisīt dzimumlocekļa tālāku augšanu. Tā pati darba grupa aprakstīja, ka dioksīnu iedarbība var izraisīt mazu dzimumlocekli. Nākotne, iespējams, parādīs, cik lielā mērā toksīniem ir nozīme dzimumlocekļa attīstībā ar augstu vides piesārņojuma līmeni.

Big Size Paaugstiniet savu sniegumu ar: Atbrīvojiet savu potenciālu

Big Size Atklājiet to unikālā želejas spēku, kas paredzēts vīriešu veiktspējas atbalstam un uzlabošanai. Piedzīvojiet izturību, vitalitāti un vispārējo gandarījumu.

Pārbaudiet: .## Cos’è liels izmērs
Big Size ir testosterona uzlabošanas papildinājums vīriešiem, kas īpaši izstrādāts, lai palīdzētu palielināt dzimumlocekļa izmēru un libido. Atšķirībā no daudziem testosterona pastiprinātājiem, šis ir īpaši izstrādāts tiem, kas vēlas palielināt dzimumlocekļa izmēru un erekcijas spēku, kā arī “pareizu” libido.
Pateicoties šim produktam, jūsu dzimumlocekļa izmērs viena mēneša laikā palielināsies par 4 cm. BigSize darbojas, palielinot dzimumlocekļa audu masas efektivitāti. Kavernozais ķermenis un spongiozais ķermenis galvenokārt ir atbildīgi par dzimumlocekļa izmēru, tāpēc Big Size darbojas šādi:
Uzlabo barības vielu uzsūkšanos, pateicoties palielinātai asins plūsmai un audu efektivitātei. Paplašinoties audu šūnām, tās ļauj dzimumloceklim palielināties.

bigsize Big Size Paaugstiniet savu sniegumu, atbrīvojot savu potenciālu
Big Size – uztura bagātinātājs, kas veicina muskuļu augšanu un vīriešu vīrišķību

Palieliniet paplašināto kameru izmēru un tilpumu. Tā rezultātā dzimumloceklis kļūst lielāks.
Tikmēr Izraēlā zēniem ar iedzimtu augšanas hormona deficītu ir pierādīts, ka augšanas hormons ievērojami palielina maza dzimumlocekļa izmēru. Tomēr vēl nav pierādīts, ka augšanas hormona aizstāšana izraisa dzimumlocekļa augšanu arī nobriedušiem vīriešiem. No otras puses, ir zināms, ka vīriešiem ar akromegāliju, kas ir pārmērīgs augšanas hormons, ir arī palielināta dzimumlocekļa augšana.

Big Size Paaugstiniet savu sniegumu ar: Atbrīvojiet savu potenciālu

Big Size Atklājiet to unikālā želejas spēku, kas paredzēts vīriešu veiktspējas atbalstam un uzlabošanai. Piedzīvojiet izturību, vitalitāti un vispārējo gandarījumu.

Kā darbojas lielais izmērs

Pēc to cilvēku liecībām, kuri to ir izmēģinājuši, produkta formula ir pilnīgi dabiska un pārbaudīta pret visām alerģijām. Tās pamatā ir vērtīgi ārstniecības augi un augu ekstrakti. To kombinācijas efektivitāte ir apstiprināta ar daudziem laboratorijas testiem dažādās valstīs, un to apstiprina klientu komentāri. Visi šie augi ir izmantoti tūkstošiem gadu dažādās pasaules vietās ar vienu un to pašu mērķi – palielināt vīriešu pievilcību, palielinot dzimumlocekli. Big Size ir trīs darbības pamatprincipi:
Palieliniet dzimumlocekļa izmēru no iekšpuses. BigSize krēms ir būtisks starpšūnu šķidruma un šūnu sieniņu veidošanai. Tie iekļūst dzimumlocekļa kavernozajos ķermeņos un savāc šķidrumus. Procesam ir kumulatīva iedarbība, un tas ir dzimumlocekļa augšanas pamatā. Neaizstājamās aminoskābes palīdz paplašināt dzimumlocekļa asinsvadus un nodrošina stingru erekciju kā nekad agrāk.
Atbalsta veselību ar 4 būtiskām minerālvielām, kurām ir galvenā loma vīriešu veselībā (nātrijs, cinks, kalcijs un dzelzs), kas nodrošina ilgāku erekciju, palīdz mazināt stresu un saglabāt tikko iegūto dzimumlocekļa izmēru.## Kā pielietot lielo izmēru

bigsize Big Size Paaugstiniet savu sniegumu, atbrīvojot savu potenciālu
Big Size – uztura bagātinātājs, kas veicina muskuļu augšanu un vīriešu vīrišķību

Big Size ir ļoti viegli lietojams; pietiek ar želejas iemasēšanu dzimumloceklī vienu reizi dienā. Tiklīdz tas uzsūcas, jums vajadzētu sajust, kā paaugstinās jūsu uzbudinājuma līmenis, kā arī daži citi ieguvumi.
Lietojot uztura bagātinātāju krēma vai želejas veidā, neaizmirstiet nākamo divu stundu laikā nemazgāties dušā vai vannā. Tas ļauj produktam pilnībā uzsūkties, lai iegūtu vislabākos rezultātus. Ja iespējams, uzklājiet pēc mazgāšanas.

Big Size kompozīcija, efekti un efekti

Big Size Paaugstiniet savu sniegumu ar: Atbrīvojiet savu potenciālu

Big Size Atklājiet to unikālā želejas spēku, kas paredzēts vīriešu veiktspējas atbalstam un uzlabošanai. Piedzīvojiet izturību, vitalitāti un vispārējo gandarījumu.

Big Size sastāvdaļas ir pilnībā dabiskas izcelsmes, un vissvarīgākās ir:
* GINKGO BILOBA: Ginkgo Biloba koks ir plaši izmantots ķīniešu medicīnā daudzus gadus. Tas parasti uzlabo kognitīvās funkcijas un galvenokārt tiek izmantots, lai uzlabotu atmiņu un uzmanības līmeni. Tā ir arī ļoti izplatīta sastāvdaļa piedevās dzimumlocekļa paplašināšanai, jo tā var palīdzēt uzlabot asinsriti un asinsspiedienu. Paaugstināta erekcijas kvalitāte ir bieži labi aprakstītais ieguvums no Ginkgo lietošanas.
* AUSTERES EKSTRAKTS: Austeres ir zināmas gadsimtiem ilgi kā spēcīgs dabisks afrodiziaks. Austeres ir bagātas ar cinku un B6 vitamīnu, kas ir būtiski testosterona ražošanai. Austeres ne tikai palielinās jūsu dzimumtieksmi, bet arī palielinās jūsu erekciju.
* Cinks: atbild par tāda paša “siltuma” ražošanu, ko ražo mūsu ķermenis, kad esam seksuāli uzbudināti. Pastāv spēcīga korelācija starp ingvera patēriņu un paaugstinātu libido gan vīriešiem, gan sievietēm.
* : Muira puama ir tradicionāls Brazīlijas afrodiziaks, kas gadsimtiem ilgi pazīstams arī kā izziņas uzlabotājs.
* L-ARGINĪNS: palielina asins plūsmu artērijās un vēnās asinsvadu paplašināšanās dēļ. Tāpēc tas palielinās asins plūsmu uz jūsu dzimumlocekli un palīdzēs jūsu ķermenim noturēt pēc iespējas vairāk asiņu. L-arginīns arī uzlabo ķermeņa atjaunošanās spēju pēc treniņa.
Vai, lietojot Big Size, ir kādas blakusparādības?
Nav ziņu par cilvēkiem, kuri sūdzētos par BigSize negatīvajām blakusparādībām.

Big Size cena un kur to iegādāties

Lielā izmēra pasūtīšana bija ļoti ātra un vienkārša. Oficiālajā vietnē, ar kuru vēlējāmies sazināties, mums vienkārši bija jāievada savs vārds un uzvārds un tālruņa numurs. Jau pēc stundas ar mums sazinājās patīkama un kompetenta operatore, kura pieņēma mūsu pasūtījumu. Mums nebija jāveic avansa maksājums. Mēs iesakām pasūtīt produktu no oficiālās vietnes, lai nodrošinātu, ka saņemat oriģinālo BigSize, nevis kādu no līdzīgiem tirgū esošajiem produktiem.

Bet kāda ir Big Size cena?

Kā jau minēts, pēc panākumiem ārzemēs šī produkta ražotāji nolēma ieviest tirgū Big Size un, to reklamējot, nolēma to pārdot par ļoti konkurētspējīgu cenu un samazinātu par 50% salīdzinājumā ar saraksta cenu.
Oficiālajā vietnē ir iespējams iegādāties piedevu, sākot no -50% salīdzinājumā ar parasto cenu. Šī cena ir ierobežota gan laikā, gan pieejamajos gabalos. Mēs veicām pasūtījumu oficiālajā tīmekļa vietnē, lai varētu to pārbaudīt jūsu vietā, un tas tika piegādāts uz adresi, kuru mēs norādījām operatoram dažu dienu laikā ar kurjeru bez piegādes vai piegādes izmaksām.

Atsauksmes un komentāri par Big Size

“Es nevarēju sūdzēties par sava dzimumlocekļa izmēru, taču izlasīju par Big Size efektivitāti un gribēju to izmēģināt, jo nav jēgas noliegt, daži lieki centimetri nevienam netraucē. Mans izmērs palielinājās par apmēram collu vienas procedūras laikā. Nav slikti kas? Pat es esmu pārsteigts, nemaz nerunājot par saviem partneriem!
“Nav daudz ko teikt par šo efektīvo un jaudīgo želeju. Varu tikai garantēt, ka mans dzimumloceklis ir sasniedzis tādu izmēru, kāds man nekad mūžā nav bijis. Un es to nevaru noliegt, tas pacēla manu pašcieņu gan zem segas, gan no palaga. Esmu priecīgs, ka esmu atklājis tik efektīvu dabīgu produktu.”

Komentēt