Intenskin – krēms grumbas. Jūs varat pasūtīt šeitIntensin ir jaunums kosmētikas tirgū. Tas ir krēms, kas novērš galvenās ādas problēmas, kas rodas sievietēm pēc 30 gadu vecuma, un ir papildus izstrādāts, lai iedarbotos uz novecošanos . Šie un citi reklāmas saukļi parādās ražotāja vietnē. Tomēr nolēmām pārbaudīt, cik daudz šajā visā ir patiesības un ko īsti satur šī kosmētika.

Vai ar Intenskin var apturēt ādas novecošanās procesu ?

Taču, pirms ķeramies pie krēma sastāva analīzes, īsi iepazīstināsim ar ādas novecošanās cēloņiem, lai ar mums varētu pārbaudīt, vai kosmētikas ražošanā izmantotās sastāvdaļas tiešām spēj ietekmēt ādu, to atjaunot vai atjaunot. atjaunot to.

Ādas novecošanās ir dabisks bioloģisks process , kas sastāv no organisma šūnu aktivitātes samazināšanās, adaptīvo spēju trūkuma un ādas atjaunošanās procesu palēnināšanās.

intenskin 2 Intenskin  krēms grumbas. Jūs varat pasūtīt šeit
Intenskin – krēms grumbas cena

Kas ietekmē ādas novecošanos?

Ādas novecošanai ir daudz iemeslu. Šī procesa norisi lielā mērā ietekmē vides faktori , jo gan ūdenī, gan gaisā ir daudz kaitīgu vielu, kas aizsprosto poras un piesārņo ādas virsmu . Tādā veidā tie izraisa daudzus iekaisumus. Nepareizs uzturs, saspringts dzīvesveids, spriedze ietekmē arī mūsu ādas stāvokli. Lielā mērā stress veicina grumbu veidošanos uz mūsu sejas.

Estrogēna – hormona – deficīts, kura līmenis ar vecumu samazinās, liek mūsu sejas ādai zaudēt tvirtumu, gludumu, elastību un iegūt nevienmērīgu krāsu. Kolagēna trūkums, kas ir atbildīgs par mūsu ādas atjaunošanās spēju, veicina arī pirmo novecošanas pazīmju veidošanos, piemēram, ovāla un sejas vaibstu izmaiņas un pigmentu zudumu ādā.

Kas ir Instenskin un vai tas palīdz apturēt ādas novecošanās procesu?

Pētījumā, kas tika veikts 38 dažādās valstīs vairāk nekā 1500 sieviešu vecumā no 30 līdz 60 gadiem, tika jautāts, kā viņas vērtē savas ādas stāvokli un ar kādām galvenajām ādas problēmām šajā vecumā saskaras.

Pārsteidzoši, ka gandrīz puse, pat 44% aptaujāto norādīja, ka viņiem ir nevienmērīgs ādas tonis un tas viņus ļoti traucēja, jo viņi vēlētos atteikties no ikdienas grima, kā arī ādas stāvokļa dēļ nevar. darīt to un nejustos labi .

Vairāk nekā puse – 88% sieviešu norādīja uz ievērojamu sejas ovāla zudumu, kā arī daudziem ādas kairinājumiem un palielinātām porām, kurās iekļūst netīrumu masa, kas pasliktina vispārējo ādas stāvokli.

Savukārt 71% sieviešu, kas piedalījās pētījumā, norādīja, ka viņām jau ir pirmās dziļās grumbas.

Veiktais pētījums ir parādījis, ka ne tikai poļu sievietes, bet sievietes visā pasaulē katru dienu cīnās ar minētajām ādas problēmām.

Kādi efekti parādīsies, lietojot Intenskin ?

Intenskin ražotājs ir koncentrējies uz pārbaudītām, dabīgām sastāvdaļām, lai palīdzētu sievietēm no visas pasaules tikt galā ar ādas novecošanās procesu.

Krēmā esošās sastāvdaļas galvenokārt ir paredzētas , lai pabarotu novārtā atstāto sejas ādu , nodrošinātu to ar nepieciešamajiem vitamīniem. Kosmētika parūpēsies arī par ādas mitrināšanu līdz pat 48 stundām, nevis tikai līdz preparāta iesūkšanās ādas slānī.

Koncentrētās sastāvdaļas stimulē visas ādas šūnas atjaunoties un tādējādi izlīdzina tās struktūru, novērš redzamās mīmiskās grumbas un ietekmē dziļās . Regulāra krēma lietošana uzlabos arī ādas toni un vienkāršāk sakot – izlīdzinās to. Vienmērīga ādas toņa gadījumā labi darbojas tādi serumi kā, piemēram, .

Pirmajiem efektiem ir jābūt pamanāmiem jums un jūsu draugiem pēc dažu dienu lietošanas. Pēc visa iepakojuma lietošanas ražotājs garantē sejas liftingu, grumbu izlīdzināšanu un sejas ovāla uzlabošanu. Ārkārtējos gadījumos ārstēšana būs jāatkārto.

Sastāvs – brošūra Intenskin

Kā jau minējām, kosmētikas sastāvdaļas ir dabiskas un tāpēc drošas. Intenskin sastāvā cita starpā ietilpst: olīveļļa, hialuronskābe, minerālvielu un vitamīnu komplekss, argana eļļa .

Pateicoties dabisko eļļu koncentrācijai krēmā, tam ir maiga, viegla tekstūra un patīkams aromāts.

intenskin 1 Intenskin  krēms grumbas. Jūs varat pasūtīt šeit
Intenskin – krēms grumbas cena

Hialuronskābe, ko sauc par jaunības eliksīru, ir izstrādāta, lai izlīdzinātu grumbas, nostiprinātu un uzlabotu ādas šķiedru un šūnu elastību. Tas saista ūdeni dziļajās ādas šūnās un ir atbildīgs par tās pilnvērtīgu un ilgstošu mitrināšanu.

Olīveļļai piemīt spēcīgas mitrinošas īpašības un tā novērš ūdens zudumu no ādas šūnām. Palīdz nomierināt iekaisumu, attīra ādu. Olīvu ekstraktā esošie vitamīni E un A palēnina ādas novecošanās procesu.

argana eļļa ir dabiski. Uz tā bāzes veidotos līdzekļus ieteicams lietot cilvēkiem ar jutīgu un maigu ādu, jo tai piemīt mitrinošas un reģenerējošas īpašības un tas neietekmē epidermas lipīdu barjeru. Neizraisa nekādu kairinājumu.

Intenskin darbība , uzklājot uz sejas ādas

 • Sejas ādas mitrināšanas uzlabošana
 • Ādas reģenerācijas procesu stimulēšana
 • Mīmikas grumbu izlīdzināšana
 • Ādas spriedzes un elastības uzlabošana
 • Sejas ovāla pacelšana
 • Dziļu vagu un grumbu aizpildīšana

Kāda ir Intenskin cena ?

Cena šķiet adekvāta kosmētikas kvalitātei. Dabisko eļļu iegūšana vien ir dārga.

Pārbaudījām, vai krēms šobrīd ir pārdošanā ražotāja mājaslapā.

Var nopirkt par puscenu, jo bija pat 50% atlaide.

Intenskin lietotāji

“Es nesen saņēmu paaugstinājumu darbā. Tāpēc man ir vairāk stresa. Šķiet neiespējami, taču jau pēc dažiem mēnešiem manī sāka parādīties pirmās novecošanas pazīmes. Es nezināju, ko darīt, bet es saskāros ar Intenskin . Šim krēmam bija vispozitīvākās atsauksmes. Es zinu, kāpēc šodien. Pēc dažām dienām es redzēju pirmos efektus. Āda izskatās svaiga, mirdzoša un izskatās veselīga, vairs nav pelēka. Es esmu ļoti apmierināts. ES iesaku”.

Agnesei 38 gadi

“Ātri parādījās mīmiskās grumbas. Es apmeklēju daudzus skaistumkopšanas salonus, lai kaut kā to labotu. Efekts bija – uz īsu brīdi, un maciņš ātri kļuva tukšs. Saskāros ar Intenskin . Salīdzinot ar visu šo procedūru cenu (un piebildīšu, ka tās ir sāpīgas), tā ir tikai viena procedūra! Krēms ir ļoti iedarbīgs, lietoju 1 iepakojumu 1,5 mēnešus un vēl daudz palicis. Redzu efektus – āda ir saspringta, elastīgāka, tvirta, mīmikas grumbu redzamība – dziļās, ir ievērojami samazinājusies. Ir vērts ieguldīt šajā krēmā un sevī.”

Anija 33 gadus veca

“Meitenēm nav jādomā. Lielisks produkts, lieliski efekti. Ja sākumā brīnāties kā es, beidziet, tā ir lieka laika tērēšana, jo ar šo krēmu jau var strādāt. Ādai ir vienmērīgs tonis, ir saspringta, mitrināta kā vēl nekad, pirmās krunciņas jau izlīdzinājušās.Turklāt man ir tāds iespaids kā “pavelk” ādu,kā liftings.Bet priecājos,jo pēdējā laikā man biežāk uzsmaida jaunāki vīrieši,tāpēc efekts ir skaidrs!”

Jolai 43 gadi

Kā lietot Intenskin ātru rezultātu sasniegšanai?

Intenskin uzklāj uz sausas un, galvenais, rūpīgi attīrītas sejas, kakla un dekoltē zonas ādas.

Uzklājiet nelielu krēma daudzumu uz ādas un viegli nositiet. Lai stimulētu asinsriti uz sejas un tādējādi nodrošinātu labāku atjaunojošā seruma uzsūkšanos.

Kosmētika ir mitrinoša, tāpēc pēc lietošanas nav jāuzklāj cits krēms.

Tas lieliski darbojas arī kā grima bāze. Āda ir mitrināta, saspringta, kas pagarina grima noturību.

Kur nopirkt Intensin ?

Ja vēlaties oriģinālu produktu, iegādājieties to ražotāja oficiālajā vietnē. Jā, jūs to atradīsiet citās tirdzniecības vietnēs, taču bez ražotāja garantijas, jo tas var būt vienkārši viltojums.

Pērkot ražotāja vietnē, jums tiks lūgts aizpildīt veidlapu un norādīt tālruņa numuru, kur ar jums var sazināties.

Jums piezvanīs konsultants un pēc īsas sarunas tiks lūgts nokārtot ar pirkumu saistītās formalitātes.

Pakas tiek sūtītas ar kurjeru. Sūtījuma gaidīšanas laiks ir tikai dažas dienas.

Samaksāt par krēmu var arī tad, kad saņemat paku. Darījums ir pilnībā drošs.

10 doma par “Intenskin – krēms grumbas. Jūs varat pasūtīt šeit”

 1. Kad es izmantoju saiti lapā Intenskin un aizpildīju veidlapu, Call Center ar mani ātri runāja. Mani pārsteidza viņu reaktivitāte un rūpes par klientu, kā arī piedāvātās papildu priekšrocības.

  Atbildēt
 2. Pēc noklikšķināšanas uz saites lapā Intenskin un aizpildot veidlapu, es biju patīkami pārsteigts, kad zvanu centrs gandrīz nekavējoties sazinājās ar mani. Viņu apkalpošana bija ārkārtīgi draudzīga un piedāvāja man papildu lieliskas akcijas, kuras bija grūti noraidīt.

  Atbildēt
 3. Kā neapmierināts produkta lietotājs Intenskin es ziņoju par problēmu ar trūkstošām sastāvdaļām. Pēc mana kontakta ar uzņēmumu viņi nekavējoties reaģēja un nosūtīja man jaunu sūtījumu ar pilnīgu sastāvdaļu komplektu. Es novērtēju viņu bažas par klientu apmierinātību, un es tagad esmu apmierināta ar pasūtījumu.

  Atbildēt
 4. Es ilgu laiku gaidu produkta piegādi Intenskin, bet pēc kontakta ar uzņēmumu es saņēmu pārliecību, ka sūtījums ir nosūtīts un tam vajadzētu ierasties drīz. Neskatoties uz dažiem kavējumiem, es priecājos, ka uzņēmums ir rīkojies, lai pārbaudītu piegādes statusu.

  Atbildēt
 5. Es biju pārsteigts, kad nevarēju atrast produktu Intenskin aptiekās vai populāros iepirkšanās portālos. Tomēr pēc informācijas izlasīšanas oficiālajā vietnē es sapratu, ka produkts ir pieejams tikai tur. Neskatoties uz nelielu neapmierinātību, es novērtēju, ka uzņēmums nodrošina šādu pirkšanas iespēju.

  Atbildēt
 6. Es ilgu laiku gaidu produkta piegādi Intenskin, bet pēc kontakta ar uzņēmumu es saņēmu pārliecību, ka sūtījums ir nosūtīts un tam vajadzētu ierasties drīz. Neskatoties uz dažiem kavējumiem, es priecājos, ka uzņēmums ir rīkojies, lai pārbaudītu piegādes statusu.

  Atbildēt
 7. Es nevaru iedomāties dienu bez produkta Intenskin. Tā unikālā formula liek man justies daudz labāk un būtiskākam. Šī ir labākā izvēle, ko es varētu izmantot savai veselībai.

  Atbildēt
 8. Kā neapmierināts lietotājs es ziņoju par problēmu ar nepareizu produkta aprakstu Intenskin. Pēc mana kontakta ar uzņēmumu mēs veica diskusiju, un viņi man sniedza papildu informāciju un skaidrojumus. Tagad es esmu labāk informēts un vairāk apzinies pirms pirkšanas.

  Atbildēt

Komentēt